Jak dopasować wiszące kolczyki?

Kup wiszące kolczyki.

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – rosnącym od wielu lat zainteresowaniem cieszą się też wśród panów, głównie tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie można jednak zaprzeczać, iż kategoryczna większość wzorów tworzona jest z myślą o paniach. Niezwykle efektowne są w szczególności wiszące kolczyki. Są one bardziej wyraziste i dzięki temu w zdecydowanie wpływają na to, jak inni postrzegają konkretną stylizację. To powoduje, iż są niezmiernie popularne wśród pań w rozmaitym wieku i ubierających się w przeróżnych stylach. Olbrzymie zróżnicowanie kolczyków wiszących umożliwia dopasowanie ich do praktycznie każdej kreacji. Jak zatem dobrać kolczyki wiszące najodpowiedniejsze do danej okazji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą mieć wpływ na wygląd twarzy

Design kolczyków i ich długość to przymioty głównie rzutują na to, jak optycznie będzie widziana twarz, stąd powinno się wziąć je pod uwagę przy wyborze wiszących kolczyków. Krótsze wiszące kolczyki powodują, iż twarz wydaje się bardziej krągła, natomiast te dłuższe (w sprzedaży kupimy takie o długości nawet 7-8 cm) wyciągają ją. Tu gigantyczne znacznie posiada także design kolczyków. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, zaś te bardziej sferyczne – wręcz odwrotnie. W sprzedaży dostaniemy także kolczyki neutralne, które nie oddziałują przesadnie na odbiór kształtu naszej twarzy – tutaj z całą pewnością powinniśmy wspomnieć na przykład o kolczykach łezkach.

Wiszące kolczyki – do jakich stylizacji pasują?

Szukając kolczyków wiszących dobrze dobranych do danej kreacji należy mieć na uwadze, iż są one nader wyraźnym elementem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem wywołać odczucie pretensjonalności. Dlatego rekomenduje się stronić od zakładania ich do ciężkich bransoletek, kolii lub zegarków. Wiszące kolczyki będą za to wyglądały znakomicie, gdy w kreacji będą najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z stylizacją włosów, ubraniem i butami.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]