Biżuteria z motywem roślinnym – kolczyki kwiatki

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki kwiatki, wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Kwiaty oraz ogółem świat roślin od wieków stanowią jeden z ulubionych motywów używanych przez jubilerów. Przyczyn tego jest sporo. Wśród najistotniejszych przytoczyć należy z całą pewnością ogromną różnorodność takich wzorów, która sprawia, że biżuterię z kwiatami noszą zarówno przez kilkuletnie dziewczynki, jak i dorosłe kobiety. Nie możemy nie wspomnieć również o atrakcyjnym wyglądzie, którym nierzadko wyróżniają się kolczyki kwiatki tudzież pozostała biżuteria inspirowana roślinnymi motywami – albowiem ona wspaniale pasuje zarówno do luksusowych, wyjściowych kreacji, jak i stylizacji casualowych. Jak jednak dobrać kolczyki kwiatuszki, żeby wspaniale wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – prawidłowo dopasuj je do konkretnej okazji

Kolczyki kwiatki bywają naprawdę porywającym dopełnieniem każdej kreacji – w wielu przypadkach stają się wręcz najważniejszym jej akcentem. Aby tak jednak było, należy je odpowiednio dobrać do danej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych bądź tych przeznaczonych na oficjalne okazje, najodpowiedniejszym wyborem do nich okażą się naturalnie kolczyki kwiatki ubogacone kryształkami Swarovskiego bądź kamieniami szlachetnymi. Kolczyki emaliowane będą natomiast wyglądać schludnie przy mniej formalnych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki inspirowanych światem roślin z reguły mają sztyfty. Odrębną kategorię stanowią kolczyki produkowane z przedtem nieczęsto stosowanych przez jubilerów surowców, jak na przykład żywica epoksydowa, drewno czy ceramika.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Pozostałe motywy roślinne

Pozostając nadal w temacie kolczyków kwiatuszków, nie można nie napomknąć o tym, że kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zdobył serca jubilerów i ich klientów. Ogromną popularnością cieszą się także wzory inspirowane sylwetce liści i pędów. Nieco mniej rozpowszechnione – chociaż możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki z motywami owoców lub pełnych roślinnych sylwetek.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]